HOME OFERTA REFERENCJE KONTAKT

OFERTA

Czym się zajmujemy?
Celem naszej firmy jest świadczenie usług informatycznych ze szczególnym naciskiem na ich jakość i dostosowanie do potrzeb klienta. Począwszy od zakupu odpowiedniego sprzętu i jego serwisowania, wdrażania specjalistycznych systemów, skończywszy na opiece serwisowej.

Co nas wyróżnia?
Pasja, innowacyjność, zaangażowanie. Informatyka jest naszą pasję, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań pozwalających zoptymalizować działalność, a także obniżyć koszty funkcjonowania Państwa systemów komputerowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły naszych klientów. Na bazie tych pomysłów i naszego doświadczenia tworzymy odpowiednie oferty i dbamy o wysoką jakość realizacji zadania.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą Ofertą i odwiedzenia naszej firmy. Jeżeli kiedyś zdarzy się Państwu awaria komputera, zapraszamy do skorzystania z działu Serwisu, a fachowość i rzetelność naszych usług, mogą Państwo potwierdzić, odwiedzając dział Referencji. Jednak przede wszystkim zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Zapraszamy!

Odzyskiwanie danych
Miło nam poinformować, że do naszej oferty dołączyły usługi odzyskiwania danych. Odzyskujemy dane z następujących nośników:
Dyski twarde: ATA, SATA, SCSI, SAS Macierze dyskowe: Wszystkie typy RAID Karty pamięci. Dyski przenośne USB.
Aby ustalić rodzaj uszkodzenia i przedstawić Państwu wynik analizy, zapraszamy do skorzystania z ekspertyzy odzyskiwania danych, która pozwoli również oszacować koszt odzyskania danych. Gwarantujemy poufność.

Sieci LAN
Nasi Specjaliści zaprojektują i wykonają optymalną sieć LAN dla Twojej firmy.
Projektujemy logiczne i fizyczne struktury sieci. Weźmiemy pod uwagę bezpieczeństwo danych i zasobów, zgodność z RODO, umożliwimy optymalne podłączenie do Internetu czy cyfrowej centrali telefonicznej.
Doradzimy Ci wybór sprzętu i oprogramowania oraz bezproblemowo przeprowadzimy przez proces całej instalacji i konfiguracji.
Oferujemy:
projekty i wykonanie sieci LAN, WAN, WiFi, aktywne urządzenia sieciowe, serwery sieciowe serwerowe systemy operacyjne, rozbudowę i konserwację sieci, zabezpieczenia sieci i aplikacji sieciowych Projekt i kalkulacja jest bezpłatna!

Alarmy
Głównym celem funkcjonowanie systemów alarmowych jest ochrona mienia.
Podstawową rolą w mechanizmach alarmowych systemów pełnią centrale alarmowe, ich zadaniem jest odbieranie i reakcja na sygnały docierające z urządzeń detekcyjnych. Alarmowe centrale mogą być ustawione na jeden z trybów pracy: czuwanie, dozór lub alarm.
Nasze doświadczenie pozawala nam projektować systemy bezpieczne i jednocześnie przyjazne dla kieszeni. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Projekt i kalkulacja jest bezpłatna!

Telewizja przemysłowa, monitoring
Jest to system przekazywania obrazu z określonych pomieszczeń w zamkniętym systemie odbiorczym służący do nadzoru oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane kamery. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie monitoringu zapewnia odpowiedni dobór nowoczesnych urządzeń oraz ich parametrów w celu realizacji każdego projektu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Projekt i kalkulacja jest bezpłatna!

Oprogramowanie dla firm
Polecamy Państwu najpopularniejsze w Polsce programy dla małych i średnich firm. Posiadamy rozwiązania zarówno tanie jak i profesjonalne (Comarch). Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjne ceny i nasze wsparcie - to niepodważalne atuty naszych rozwiązań.

Serwis
Nasza oferta związana z serwisem, skierowana jest zarówno do klienta biznesowego (Outsourcing IT) jak i do osób prywatnych (pogotowie komputerowe).

Pogotowie Komputerowe - oferta indywidualna
Masz problem z uruchomieniem komputera, instalacją oprogramowania, czy Twój komputer się po prostu "zawiesza"? Nie działa tak szybko jak kiedyś? Nie możesz połączyć się z Internetem? A może wkradł się wirus? Oferujemy usługi informatyczne na terenie Piły i okolic. Codziennie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze usługi wykonujemy sprawnie i fachowo. Mamy spore doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Nie musisz już wozić ciężkiego sprzętu do serwisu. To My przyjedziemy do Ciebie - bez dodatkowych kosztów.

Pogotowie komputerowe Piła i okolice, oferuje usługi:
naprawa komputerów stacjonarnych oraz notebooków (laptopów)
naprawa drukarek, monitorów i innych peryferii
aktualizacja oprogramowania w nawigacjach GPS i urządzeniach typu PDA
Instalacja systemu Windows z zachowaniem danych
Konfiguracja systemu Windows, instalacja sterowników
Instalacja dodatkowych urządzeń: drukarki, skanery, modemy 3G
Usuwanie wirusów
Instalacja oprogramowania antywirusowego oraz firewall
Instalacja innego oprogramowania
Odzyskiwanie danych
Instalacja i konfiguracja połączenia z Internetem
Tworzenie i konfiguracja sieci bezprzewodowej Wi-Fi
Archiwizacja danych
Optymalizacja pracy komputera
Konserwacja i czyszczenie komputera
Wymiana uszkodzonych podzespołów komputerowych
Podstawowe kursy komputerowe, szkolenia
Inne usługi

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i kontaktu:

67 353 40 11
660 785 553

Outsourcing IT - oferta dla małych i średnich firm
W dzisiejszych czasach, każda firma, która chce być konkurencyjna, musi posiadać infrastrukturę informatyczną. Prawidłowo działająca podnosi wydajność pracy, porządkuje przepływ informacji czy pomaga podejmować trafne decyzje biznesowe. Są jednak sytuacje, w których urządzenia czy oprogramowanie zawodzi. Często prowadzi to do kosztownych przestojów i błędów. W tym momencie przychodzi z pomocą nasza usługa Outsourcingu IT. Zamiast zatrudniać na stałe w firmie informatyka, lepiej i taniej jest zlecić obsługę zaufanej firmie informatycznej.
Jakie są zalety tego rozwiązania:
Redukcja kosztów - pełnoetatowy, doświadczony specjalista-informatyk w firmie to duży wydatek. Dodatkowo, tacy pracownicy wymagają ciągłych, niejednokrotnie kosztownych szkoleń. Podpisując umowę na Outsourcing IT Twoje koszty związane z informatyką w firmie są stałe i pod pełną kontrolą, a dodatkowo zyskujesz specjalistów w swojej dziedzinie, gotowych nieść pomoc bez względu na np. sezon urlopowy. Umowa Outsourcingu IT zapewnia nieprzerwaną prace Twojej sieci komputerowej, urządzeń, systemów i aplikacji. Umowa Outsourcingu IT to także gwarancja bardziej efektywnego wykorzystania czasu pracy. W przeciwieństwie od pracownika na etacie informatyka, nasza firma pracuje wtedy, gdy jest coś do zrobienia, nie liczy godzin nadliczbowych, w razie potrzeby pracuje w soboty czy niedziele. Umowa Outsourcingu IT zapewnia monitoring wydajności sprzętu oraz zapewni jego stałą rozbudowę. Umowa Outsourcingu IT to także doradztwo przy podejmowaniu decyzji zakupowych i inwestycyjnych dotyczących branży informatycznej w Twojej firmie. Umowa Outsourcingu IT to gwarancja wysokiej jakości działania poparta licznymi referencjami. W ramach umowy Outsourcingu IT w Pile i okolicach, firma KAMANET oferuje 3 różne poziomy obsługi. Opłaty rozliczamy w oparciu o czas lub liczbę stanowisk.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kontaktując się z nami:

Tel. 67 353 40 11
Email: serwis@easycomp.pl
Email: biuro@kamanet.pl